obraz nie chciał, krzesło gada, choć stare i wklęsłe

Autor: Bobi Peru, Gatunek: Dramat, Dodano: 28 września 2015, 22:58:25

                                                                                                      dla Don Wita

 

Don Wito, wszak gdy ty jesteś we mnie  (bom stare i wklęsłe) ,

dochodzę w mig, tak

nie dosiada mnie nikt!

 

kwik kwik...

 

Gęstnieje powietrze (nie powiem od czego),

z trzewi Donie twych

słyszę -  jeszcze jeszcze -  i

dochodzę w mig, tak

nie dosiada mnie nikt!

 

kwik kwik...

 

Wierszykiem albo fraszką strzelasz co dzień (sapiąc ciężko)

czuję go, dotknąć pragnę  (ja, krzesło -  wklęsły głupek)

widzę go, dorodny i stoi i dochodzę w mig

a ty swoje:

to mój słupek!

 

kwiku kwiku kwik...

 

Komentarze (23)

  • kolejny z bandy pedałów

  • Właśnie! Do tego pijak i na pewno złodziej.

    • Szel _
    • 29 września 2015, 12:21:43

    i na pewno ma piegi na posladkach
    piegi na posladkach musze wykorzystac w wierszu o malarce :)

  • Piegi to na pewno ma; jak każdy pedał, pijak i złodziej.

  • W ogóle ten tekst jest oburzający i mnie osobiście uwłacza.

    • Szel _
    • 29 września 2015, 13:16:32

    ojj Dominiku
    ales ty delikatny
    piegowaty pijak i zlodziej to nie jest jeszcze nic takiego
    uwlaczac to moze kurwa policjant i zlodziej !

    • Szel _
    • 29 września 2015, 13:17:34

    w jednej osobie oczywiscie :)

  • Właśnie. Jestem zbyt delikatny aby czytać tego prostaka Bobiego.

  • Cudo. Klejnocik. Przepiękny. Jaka szkoda, że sie gdzieś zawieruszy. Zabieram. Pokażę

  • Oczywiście "wieszczu Graściu" nie byłby sobą jakby nie powiedział czegoś co nikogo nie obchodzi ( chyba tylko jego wielmoznośc )

    Wiersz ... no perełeczka .

    • Szel _
    • 29 września 2015, 17:16:19

    jak jestes taki delikatny to usiadz na krzeselku Bobiego
    ani sie spostrzezesz jak dojdziesz do formy:)

  • Bobi mówił mi, że ten wierszyk to żarcik, figielek co wyszedł spod prysznica po udoju wieczornym i lekturze poematu Pana Stankiewicza pt. Krzesło. Ukłony ;)

    • Szel _
    • 29 września 2015, 17:33:11

    az sie dziwie ze Wiciu nie podciagnal tego figielka w gore?

    starczy mnie tu na dzis Dominiku
    ide do pracowni art. tworzyc bombony na przyszle arcydzielo :)

    • . .
    • 29 września 2015, 20:04:06

    Najpierw chciałem zaprotestować, ale przeczytałem dzieło pt. "Krzesło" i złapałem kontekst jak należy. Brawo!

  • A tak liczyliśmy na protesty jakieś, procesy i ziarna sypanie...:)
    Fajnie, że uśmiechnęliśmy się w kilka osób do tego wierszyka; nieczęsta to sytuacja, a cenna w porze wykopków i palenia łęcin...
    Ukłony;)

    • Szel _
    • 29 września 2015, 21:04:34

    w pewnym sensie nie podoba mi sie to krzeselko
    ze nie swini a kwiczy :)

  • ono tak z uciechy chyba pokwikuje, rytmicznie ;)

    • Szel _
    • 29 września 2015, 21:12:47

    skonczyl mi sie koncept kwi pro kło
    zaspiewaj to prosze :)

  • właśnie, przecież tak pięknie śpiewam ;)

  • Ukłony przy zejściu ze słupka dla okiennych;)

  • Mnie to się najbardziej podoba "Cichy Don Twych trzewi":

  • ...jak mawiał Szołochow;)

  • ale syf...